Pradedame UAB "ARGINTA INVESTMENT" statybos projektą

Netrukus prasidės naujo farmacijos logistikos sandėlio statybos, kuris bus trečiasis ARGINTA įmonių grupės teritorjoje. Pastatas bus statomas bendradarbiaujant su tarptautine, didelei farmacijos gurpei priklausančiai vaistų ir vaistinių medžiagų platinimo įmone UAB “ARMILA”, kuri bene ilgiausiai veikia Lietuvos vaistų rinkoje. Šiuo metu vykdomi projektavimo darbai, o statybos darbų pabaiga numatoma  2018 m. birželio mėn.

 

Pradedame statyti regioninį skrydžių valdymo centrą

Vilniuje pradėtas statyti regioninis skrydžių valdymo centras. Jau kitąmet iš jo bus valdomi skrydžiai ne tik Lietuvos oro erdvėje, bet ir už jos ribų. 2018 m. iškilsiančiame daugiau nei 6000 kvadratinių metrų ploto pastatų komplekse įsikurs ne tik modernus regioninis skrydžių valdymo centras, bet ir „Oro navigacijos“ administracija bei Mokymo centras.

Skaitykite daugiau: https://goo.gl/PmBGUB

Sertifikatas “Stipriausi Lietuvoje” 2016

Įmonė UAB Construction One įvertinita sertifikatu “Stipriausi Lietuvoje”. Šis sertifikatas patvirtina įmonės finansinį stabilumą, patikimumą, bei aukštą kreditingumo reitingą. Tokį reitingą Lietuvoje turi tik 4% veikiančių įmonių

2017-01-26 08.18.56

Pradedame UAB "ARDEKAS" statybos projektą.

Pradedame UAB ARDEKAS statybos projektą. Inovatyvios gamybos verslo pradžia. Šio projekto tikslo įgyvendinimui bus įsigyti inovatyvūs įrenginiai bei pastatytas įrenginių įdiegimui pritaikytas sandėliavimo-gamybinės paskirties pastatas. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

PRADEDAME UAB "KLONĖNŲ NT" SANDĖLIŲ PASKIRTIES PASTATAS SU ADMINISTRACINĖMIS PATALPOMIS STATYBOS DARBUS

PRADEDAME UAB WIRTGEN LIETUVA SANDĖLIAVIMO PASKIRTIES PASTATO SU ADMINISTRACINĖMIS PATALPOMIS STATYBOS DARBUS

Liepkalnio gatvėje, Vilniaus mieste pradedame vykdyti UAB WIRTGEN Lietuva sandėliavimo paskirties pastato su administracinėmis patalpomis statybos darbus. Šiame projekte vykdome statybos valdymą ir techninę priežiūrą. WIRTGEN GROUP – tai statybos mašinų gamybos srityje tarptautiniu mąstu dirbančiam junginiui, priklausanti įmonė. Šis susivienijimas aprėpia žinomus gamintojus WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ir BENNINGHOVEN kurių pagrindinės gamyklos Vokietijoje, o gamybiniai filialai Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje.

Wirtgen-TP-SA_3D Vizualizacija

 

“TERRATEST” GmbH apmokymai: pagrindų sutankinimo kontrolė su TERRATEST 5000 BLU ir TERRATEST 4000 USB

Dalyvavome “TERRATEST” GmbH apmokymuose – pagrindų sutankinimo kontrolė su TERRATEST 5000 BLU ir TERRATEST 4000 USB matavimo prietaisais (dinaminiais štampais) ir duomenų apdorojimas kompiuterinę programa TERRATEST 2.0. Gavome atestacija, leidžiančia atlikti sutankinimo testavimo paslaugas.

Schulungszertifikat Korsakas Schulungszertifikat Rokas Babilas

Tapome įmonės „TERRATEST“ GmbH produkcijos TERRATEST 5000BLU ir TERRATEST 400USB vadinamų “dinaminių štampų” grunto sutankinimo matuoklių atstovais Lietuvoje ir Baltarusijoje

??????????????? ??????????